Meelerahu »

Nüüd, kui loota pole enam kellelegi
[21. detsember 2012 | Kirjutas: Kaido | 15341 korda loetud | kokku kommentaare: 7]

Nüüd on see siis käes - see hetk, mil maailm pidi lõppema, tulnukad pidid meid vabastama või kõrgemad jõud kõik ebateadlikud hinged taaskasutusse saatma. Nüüd on see siis käes.

Nüüd ei ole enam kellelegi loota, et keegi tuleks ja muudaks meid paremaks inimeseks, või meie elu ilusamaks ja meile vastuvõetavamaks. Nüüd ei ole enam kellelegi loota. Tuleb võtta vastutus.

Nüüd, kui loota pole enam kellelegi, saame võtta ise vastutuse. Vastutuse selle eest, millest me mõtleme, selle eest, mida me tunneme, selle eest, missugused soovid, eesmärgid ja unistused meil on, selle eest, kuidas me teistesse, iseendasse ja oma ellu suhtume, ning selle eest, mida me ütleme ja teeme. Nüüd, kui loota pole enam kellelegi, saame loota ainult iseendale.

Õpime märkama. Nüüd on aeg, kui saame muuta oma maailma ise. Kui igaüks meist seda teeb, muutub maailm tervikuna, ja me ei vajagi enam tulnukaid, asteroide ja elektrikatkestusi. Õpime lihtsalt märkama seda, mis toimub meie sees ja meie ümber.

Nüüd on see aeg siis käes. Nüüd on käes aeg, kui loota ei ole enam mitte kellelegi, vaid võtta vastutus oma elu eest. Märka iseennast, märka oma mõtteid ja tundeid, ning märka teisi inimesi. Teeme ühe heateo päevas, isegi kui see on väike. Mina alustasin sellega, et võtsin ühe vanainimese külmalt teeservalt peale ning sõidutasin ta 2 km edasi sooja RIMI-sse. Sellest piisas. Vähemalt tänaseks.

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
21. detsember 13:30 Maarja kirjutas:
Super!.Loodame, usume, armastame!
21. detsember 13:50 Viive kirjutas:
Aitäh selle postituse eest!!!
21. detsember 13:53 Enn kirjutas:
Ikkagi on planetaarsel arengul omad seaduspärasused ja me narrus oleks arvata, et miski on seotud täpsete kuupäevade või nende ärajäämisega...
Hea oleks lugeda ka siit seda teemat:
http://www.ascensionearth2012.org/2012/12/kirael-shift-three-days-of-darkness.html?spref=fb

Kahtlemata tuleks teadvustada "Mina Olen Jumal" väge, Täielikku Siin ja Praegu Kohalolekut - milles kõik tegelikkuses toimib ja toimub. Meil pole midagi, mida meil ei ole ja pole midagi, mida oleks vaja saada - sest kõik toimub antud hetkes. Ja valmisolek on vaid enda häälestamine Igavese Teadvuse Antud Hetkele.
21. detsember 16:06 Airi Elb kirjutas:
Loomulikult teeme ise oma elu keegiei tule jaei muudameid. Kuskilt lugsin et "maailmalõpp"oli juba21.05.2012 :)
24. detsember 18:42 Vastutus kirjutas:
Vastutus on kahe otsaga seletamatus.

Ühelt poolt püüame võtta vastutuse oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Teiselt poolt avastame, et ükskõik, kuidas me seda vastutust püüame saavutada (juhtida, kontrollida), see ei õnnestu. Ükskõik kui kaval ma ka püüan olla, ikka ei oska ma öelda, milline on mu järgmine mõte. Kui kaua ma pean seda fakti eitama ja võltsvastutust kandma? Selle asemel luban ma vastutusel eneses tekkida ja kaduda. Kuidas, mil viisil või millal see avaldub või väljendub - on selle toimuva müsteeriumi seletamatus.

Teiselt poolt tunnistame, et kui mina ei ole valinud endale oma keha, oma aju, oma huvisid, oma võimeid, siis ma ei vastuta ka selle elu eest. See elu väljendab ennast ise. Mina olen selle jagamatu elu lahutamatu ja loomulik osa. Just nagu lill aasal, millel pole elu seletamisega mingit pistmist, vaid see on lihtsalt looduse loomulik väljendus. Vormitu elu väljendus võib olla ükskõik milline, minul ei ole mingit valikut, kuidas või mil viisil see väljendub. See võib vabalt väljenduda ajutise, muutuva vormina. See võib ühel hetkel näida tingimusteta armastusena, teisel hetkel täielikult suletud egona. Mul ei ole valikut, kuidas see väljendub või ennast väljendab. Mina ei juhi ega kontrolli seda, vaid olen selle sama loomulik väljendus. Kuigi ma tean, et ei oma vastutust oma elu eest, võtan ma endiselt mingitel juhtudel vastutuse ja teistel juhtudel mitte. Samas pole see minu valida, kuidas või mil viisil ma seda teen. Kuigi see paistab seletatud versioon elust, on see ikkagi seletamatu.

Kui sünnib beebi, siis tema jaoks ei ole ta siia maailma sündinud, tekkinud, alguse saanud. Tema jaoks on see, mida me nimetame eluks, täiesti seletamatu vilisev, vibreeriv või muutuv maailm. Kui see beebi istub 15-aastase noorukina pargipingil ning mõtleb, et kuidas ta siia maailma sattus, kas temaga on kõik korras, miks ta nii mõtleb...? Siis tegelikult on see sama seletamatu sündmus kui vastsündinud beebi jaoks see maailm. Seletamatu sündmus ei ole muutunud, kuigi paistab, et me oleme vahepeal rääkima õppinud, meie pähe on tekkinud mõtted, millest me aru saame ja mida me tihtipeale endaks peame. Tegelikult see sündmus, mida me mõtteks nimetame, on täiesti seletamatu, sest see on seesama pulseeriv, vibreeriv, vilisev maailm, millel ei ole mingit seletust. Ühel hetkel näib see seletamatu, teisel hetkel seletatud, kui tegelikult ei ole meie valida, kuidas või mil viisil loodus ennast väljendab. Ei ole meie valida, kas või kuidas me sõnadest arusaamise ära õpime. Ei ole meie valida, et me sõnade loodud reaalsust (kui seletatud reaalsust) usume ja järgmisel hetkel ei usu...

Endiselt toimub seesama seletamatu sündmus ;)
24. detsember 19:37 liseth kirjutas:
Ei ja veelkord ei meie siin maakera peal ei saa kunagi vastutama selle eest mias toimub ja mis toimuma hakkab peale meid me eiu saa vastutada maailma tuleviku eest ega ka praeguse olukorra eest. Loodus ise loob meile olukorrad ja meie ellujaamise. Meie peme elama koos temaga mitte meie ei dikteeri temale seadusi.
25. detsember 18:41 Egon kirjutas:
Õige liseth. Mitte keegi ei ole teinud mitte midagi, loodus ise toimib omal loomulikul viisil.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):