Meelerahu »

Sisekosmose viimane lugu ehk teretulemast Motivaator.ee
[15. detsember 2014 | Kirjutas: Kaido | 25620 korda loetud | kokku kommentaare: 5]

Kõik, mis algab, ka lõppeb. 2014. aastaga lõppeb Sisekosmos. Vähemalt sellisel kujul nagu see seni on eksisteerinud.

Sisekosmos tekkis minu isiklikest otsingutest 2008. aastal. Tegelikult algasid need otsingud juba 2006. aasta suvel, aga kirjutama hakkasin nendest alles 2008. aasta sügisel.

Täna tunnen eneses vaikust ja tühjust. Tunnen, et kõik on öeldud. Ja enam ei soovi vaimsetel teemadel mitte midagi öelda. Olen jõudnud punkti, kus soovin lihtsalt olla ja lubada Elul olla just sellisena nagu see on. Olen väsinud vaimsest populismist (loe: vaimse alatooniga loosungitest, mida autor ise kanda ei suuda) kui ka iseendale võetud rollist, et mul on õigus teistele inimestele midagi soovitada ja õpetada. Täna soovin olla lihtsalt üks tavaline inimene ja elada elu nende põhimõtete järgi, milleni Sisekosmos mind nende 8 aasta jooksul juhatas.

Sisekosmose teekonna võtab 30 minutiga kokku viimane video "Sa oled see, kelle eest sa põgeneda ei saa". See video räägib eneseotsingutest kõige otsesemal ja ausamal kujul. Siit edasi ei oska ma enam mitte midagi öelda, vaid soovin lihtsalt elada iseendana.

Sisekosmos on nüüd olemas ka raamatuna. Kuna uut materjali enam Sisekosmosesse juurde ei tule, usun, et raamat "Jalutuskäigud sisekosmoses" on hea lugemine nii uutele kui edasijõunud eneseotsijatele. Hea ainult ühel põhjusel - see on ausalt kirjutatud ühe täiesti tavalise ja keskmise inimese poolt läbi tema isikliku kogemuse. Selle raamatu leiad siit.

Tõenäoliselt jätkan järgmisel aastal meelerahuõhtute korraldamisega. Kuni huvilisi jätkub. Kui enam ei jätku, lõpetan ka selle. Samuti jäävad jätkuvalt aktiivseks kõik Sisekosmose e-raamatud ja Külgetõmbeseaduse e-kursus. Leiad need siit.

Mida ma edasi teen? Olen viimased 3 aastat teinud tööd meeskondade ja juhtidega. Sisekosmosesse jõuavad inimesed, kes otsivad. Motivaator.ee kaudu jõuan inimesteni, kes isegi veel ei otsi. See on põnev teekond. Jätkan ka kirjutamist Motivaatori blogis, aga mitte niivõrd vaimsetel kui pigem elulistel teemadel.

Ja ongi kõik. Kõik, mis algab, ühel hetkel ka lõpeb. Aitäh sulle, et minuga selle põneva teekonna kaasa tegid.

Kaido

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
15. detsember 17:00 Sisekosmose lugeja kirjutas:
Aitäh sulle, Kaido! Rõõmsat teed edasi!
15. detsember 17:55 ilvesz kirjutas:
Edu Kaidole tema tegemistes! Motivaator.ee on mingit moodi ettevõtlus vaimses või teaduslikus võtmes mis mulle ja paljudele alustavatele noortele meeldib. Ainult, et õigel ajal võiksid laiendada seda teemat ka tavainimeseni mitte ainult juhtidele ja meeskondadele. Aitüma!
15. detsember 21:59 kapp kirjutas:
jah,natuke kahju,aga palju edu sulle.
16. detsember 08:35 Egon kirjutas:
Päriselt ei ole ühtegi algust ega ühtegi lõppu... kas sa saad ükskõik mis hetkel märgata, et see hetk ei ole praegu?

Märkad mälestust, millal? Vaatad seda teksti, millal? Unistad ilusast tulevikust, millal? Oled olemas, millal? Igas sündmuses, reaalsuses või kujutluses, igas tähelepanekus, meeldivas või ebameeldivas, on see hetk 'praegu' muutumatult ja püsivalt olemas. See ühendab maagiliselt kõike ja kõiki, olnuid, olevaid ja tulevaid.

Praegune hetk on ainus, mis on päriselt olemas. See ei teki ega kao, see ei muutu üheski olukorras ;)
14. märts 19:35 Andrus kirjutas:
Kaido (Hermes, Kuld), sisekosmos on inspireerinud väga paljusid.
Sügav kummardus sulle selle eest.
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):