Meelerahu »

Halvad mõtted segavad sind? Tee nii.
[17. veebruar 2013 | Kirjutas: Kaido | 15399 korda loetud | kokku kommentaare: 11]

Kas tunned mõnikord, et mingi mõte ei anna sulle rahu? See tikub ikka ja jälle pähe tagasi ja rikub mõnikord isegi ilusad hetked ära? Külastasin vägevat budistlikku templit Balil, kust sain hea idee halbade mõtetega toimetulekuks.

 

 

 

 

 

Halvad mõtted segavad sind? Tee nii.

 

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
17. veebruar 14:14 Ingrid kirjutas:
Tere Kaido. MUlle meeldivad kõik sinu soovitused, mõtted ja sa ise. Oled väga positiivne ja mõjud hästi kõigile:) Aitäh!
17. veebruar 14:57 Ilona kirjutas:
Tere,
tänud huvitava mõttearenduse eest! :) Soovisin lihtsalt öelda, et selles samas paigas, Lovinas budistlikus templis, toimus minu ja minu abikaasa laulatus 1999 aasta 09.oktoobril.... Väga liigutav oli Sind seal näha ning Sinu mõtlust kuulata. Aitäh! :)
17. veebruar 15:12 terje valgus kirjutas:
maandav ja vabastav
17. veebruar 19:03 Egon kirjutas:
Ilus illusioon illusioonile ehk ilus viide enesele. Aitäh jagamast!
17. veebruar 19:18 Egon kirjutas:
Ühel hetkel tuleb mõte uuesti segama kui me peame ennast mõtteks ja tihti on selleks negatiivne mõte, mis kimbutab, sest mõttega samastudes oleme ennast tavaliselt positiivseks mõtteks samastunud. Sellisel juhul tuleb negatiivsele mõttele siiski tähelepanu jagada ja sellega üheks saada. Siis kaob ka see illusioon. Negatiivse mõtte eesmärk ei ole kedagi häirida, vaid tema olemus on pigem nagu peegeldus meie samastumisel positiivse mõttega või üldse mõttega. Mõttega üheks saades kaob duaalsus ja illusioon. Erinevus mõttega samastumisel ja mõttega üheks saamisel on teadlikkus ehk teadlik valik. Esimesel juhul on selleks teadvustamata valik, teisel juhul kindlasti teadlik valik. Viimane võib ka ennast ise avaldada või väljendada ja kogedes selle käigus rõõmu, rahu ja vabadust, õpime tegema teadlikke valikuid ;)

Palju avastamisrõõmu sulle!
18. veebruar 19:02 Elle Tohver kirjutas:
Olen ise ühe mõttega kimbus olnud.Seevõs olla umbes 10a. tagasikui Bin laden oli kadunud.Kui ma hetkeks unustasin end ,siis tuli kohe teadvusse mõte ,et Bin Laden varjab end Türgis.Ja nii palju kuid .Ei teagi enam millal sellest mõttest lahti sain Niihäiriv oli.
20. veebruar 17:32 Ilona Tenn kirjutas:
Olen pidevalt mötetega kimbus ,mis lihtalt mu tuju rikuvad.muidugi ma lykkan neid mötteid easi aga kogu elu ju ei ole vöimaölik pögeneda.tundub nagu oleksin eluga kinni jäänud.
20. veebruar 17:43 Ilona Tenn kirjutas:
kuulasin veel kord su loengut.sul on öigus.parem töesti möte edasi lykata ,mis tekitab pingeid ja maha rahuneda,ja tegeleda selle möttega hiljem.elu koosneb hetketest ja meei tea kunagi mis toob järgmine hetk.tänud!
21. veebruar 07:49 Eha kirjutas:
Suur tänu, Sulle, Kaido! Imetlen Su säravat isiksusut ja püüan pisutki Sinu soovitustest endasse korjata. Sul on väga palju inimestele anda ja Sa suudad kindlasti oma mõtete ja filmidega elule raputada nn. "musta auku" vajunuid. Ikka jõudu Sulle sel tänuväärsel teel, mille valinud oled!
23. veebruar 21:18 Egon kirjutas:
See on jumala kingitus.

Kui me kuulame muusikat, mis meile väga-väga meeldib, siis me võime märgata, kuidas me sellega üheks saame. See ja siin ongi teadlikkuse võti.

Mängi endale muusikat, mis sulle südamest meeldib. Tantsi seda tantsu, mis sinu keha energiast pakatama paneb. Ütle endale ja teistele neid sõnu, mis sinu hinge helisema panevad. Kuula looduses vaikust ja märka seda terviku harmooniat, mis sinusse usalduse toob. Luba ennast oma positiivsete ja negatiivsete mõtete ja tunnete sisse sulanduda ning üheks saada, sest nii kaob duaalsus ja järgi jääb vaid armastus.

See on elu kingitus.
26. veebruar 23:23 Eve kirjutas:
Aitäh jagamast,Kaido! Huvitav oli kuulata-vaadata. Muide ma kujutasin seda delfiiniparve lausa ette, kui võimas see võis olla. Kuulates aga soovitust, kujutasin juba ette, kui hea nipp on muremõttele öelda, et mõtlen sellest hiljem, samas tuli kohe teine mõte otsa, et nii hea oleks ju kohe see mure läbi töötada, siis saan sellest lahti (mis on muidugi illusioon, avastan end varsti jälle samalt lainelt, nagu sõltlane),lisaks nendel mõtetel on komme järjest paisuda, lõpuks olen sellesse süvenenud, nii et lausa ümbrus ununeb. Nii et jah, proovin kindlasti sinu soovitust ka :)
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):