Meelerahu »

See mees seletab Sulle kõik lahti, aga kas sa oled päriselt valmis kuulama?
[16. november 2014 | Kirjutas: Kaido | 21253 korda loetud | kokku kommentaare: 2]

Kuigi ma aktiivselt Sisekosmosesse enam ei kirjuta, saan tänaseni veel lugejatelt kirju küsimustega, kuidas teadlikumalt oma elu elada, kuidas oma mõtete ja emotsioonidega paremini toime tulla ning üldse õnnelikum olla (nagu mul oleks kõik need vastused olemas ja ma oleks kõige sellega ilusti toime tulnud, eks :)!? ). Siia võib lisada veel hulga inimesi, kes otsivad mitte niivõrd seda, kuidas enesega suuremas rahus olla ja seeläbi oma elu rohkem nautida, vaid nad on eesmärgikütid – nad loodavad, et eesmärkide saavutamine toob nendele rahu.

Täna ei mõistaks ma kumbagi nendest hukka. Ka mul endal on mitmeid eesmärke ja unistusi, mistõttu võin ka ennast vabalt eesmärgikütiks nimetada. Ja samas otsin ma ka jätkuvalt püsivat sisemist rahu, mistõttu võib mind ka rahukütiks nimetada.

Siiski eristab üks pisiasi mind 10 aasta tagusest minust. Nimelt on nende kahe – rahu ja eesmärkide – järjekord muutunud. Kui 10 aastat tagasi olid eespool eesmärgid, mille saavutamise läbi lootsin rahu leida, siis täna on eespool rahu, milles püsimise abil usun kiiremini eesmärke saavutada.

Kõik, kes otsivad sisemist rahu, soovitan kuulata / vaadata Moojit. Tal on olemas ka eesti keelne YouTube kanal, kus tublid eestlased on mitukümmend videot eesti keelde tõlkinud. Ilma liialdamata julgen öelda, et Moojil on kõikidele inimestele, kes otsivad sisemist rahu, vastused olemas. Iseküsimus on vaid selles, kas sa oled valmis teda päriselt kuulama?

Kui mulle 2010.aastal esimest korda Mooji video saadeti (just see siin), suhtusin sellesse üsnagi üleolevat, sest arvasin seda kõike teadvat. Õnneks oli elu mulle armuline ja pakkus piisavalt palju probleeme ning kannatusi, mistõttu pidin ühel hetkel selle video uuesti üles otsima ning seda värske pilguga vaatama. Ja võib öelda, et see muutis mu elu ja eneseotsinguid. Nagu videos öeldakse, peaks otsimise asemel hoopis otsimisest loobuma. Alguses võib see kõlada lihtsalt sõnakõlksuna, mistõttu julgengi öelda, et sellele mehel on kõik vastused meile olemas, aga kas me oleme valmis teda päriselt kuulama?

Alusta sellest videost

PS. Nendele inimestele, kes usuvad õnnelikuks jätkuvalt saada teistpidi – kõigepealt eesmärgid ja siis töö iseendaga seespidiselt - , julgen oma kogemusele tuginedes öelda, et see ei tööta. Vähemalt minu puhul ei töötanud. Täna tunnen tänulikkust, et kõik läks just niipidi. Olen viimase 10 aasta jooksul pidanud palju kannatama, et teatud asjades mõistmiseni jõuda, ning paljud kannatused nendest olid puhtalt minu enda poolt loodud. Neid oleks saanud vältida, kui oleksin varem hakanud asju nägema niipidi, nagu näen neid praegu.

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
24. juuni 00:26 Steve Hoffman kirjutas:
Tere daamid ja härrad
Kas vajate hädasti finantslaenu (laenu)?
Paljud inimesed seisavad silmitsi enneaegsete rahaliste väljakutsetega ja enamik neist ei suuda kõrgete intressimäärade, ebapiisava tagatise, võla ja sissetuleku suhte, madala krediidiskoori või muude põhjuste tõttu oma kohalikest pankadest või muudest finantsasutustest omakapitalilaenu saada.

Kui teil on vaja kiiret laenu, soovitan teil pöörduda minu ettevõtte poole ja saame teid aidata laenu saamisel.
Pakume igasuguseid laenuteenuseid (isiklik laen, ärilaen, hüpoteeklaen ja paljud teised), pakume nii pikaajalisi kui ka lühiajalisi laene, tagatud ja tagatiseta laene ning lisaks saate laenu võtta kuni 20 miljonit eurot. Minu ettevõte aitab teil laia valiku laenutoodetega saavutada mitmesuguseid eesmärke.

Lisateavet meie laenupakkumise kohta; siin on meie kontaktandmed.
Kontakt e-post: novicapfinancialservices@gmail.com
Kontaktnumber: +31642117819 (WhatsApp)

Enam pole ooteaegu ega stressirohkeid pangavisiite. Meie teenus on saadaval ööpäevaringselt - saate laenu ja teha tehinguid igal ajal ja igal pool, kus seda vajate.
13. november 21:51 Claudia Klein kirjutas:
Tere, minu nimi on Claudia Klein, olen sakslane ja osutan finantsteenuseid. Kas vajate kiiret, pikaajalist või lühiajalist laenu, mille intressimäär on madal ja madalam kui 3%? Kas majanduse raskused mõjutavad teid? või on teie pank või mõni muu finantsasutus teile laenust keeldunud? Pakume turvalisi laene.
Laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks saatke mulle oma soov e-posti teel: spotlightglobalservices@gmail.com või WhatsApp: +4915758108767

* Kas otsite raha võlgade tasumiseks?
* Kas otsite raha oma ettevõtte loomiseks?
* Kas otsite laene suurte projektide elluviimiseks?
* Kas vajate vähem kui 24 tunni jooksul laenu?
* Kas vajate kiiret laenu erinevatel eesmärkidel?

Kui teie vastus on jaatav, saan teile abiks olla.

* Võin teile pakkuda kuni 15 000 000 euro suurust laenu.
* Tagasimaksmiseks võite valida 1 kuni 30 aastat.
* Saate valida kuu- ja aastamaksete kava vahel.
* Paindlikud laenutingimused.

Kui olete huvitatud, pöörduge minuga selle e-posti aadressi kaudu: | spotlightglobalservices@gmail.com | Või WhatsApp: +4915758108767

Teil on 100% garantii, et saate oma laenu selle laenutehingu lõpus.

Saate meid hõlpsasti meie veebisaidil vaadata: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Oleme kirglik rahalise kaasatuse arvestamise eest. Meie laenud ja investeerimistooted on loodud teile mugavuse ja väärtuse pakkumiseks.

Spotlighti globaalsete finantsteenuste abil saate hüvasti jätta kogu oma finantskriisi ja raskustega, kuna oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised

Soe soov
Claudia Klein
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):