Saame kokku? 08.08.13 21:05Tassike Teed
Tere,
uurin, kas on mingeid kooskäimise vorme selliste huvidega inimestel, nagu see lehekülg siin koondab? Mingit regulaarses vormis ja näiteks loengu-seminari formaadis üritustesarja? Hobiklubi? Kohta, kus mõtiskletakse erinevate vaimsete küsimuste üle nii universaalses plaanis kui sisevaateliselt? Oleks tore end leida sarnaste huvidega inimeste keskelt ning suhelda vahetumalt kui internet seda võimaldab.

Tsiteeri

Vasta teemale
Saame kokku? 20.08.13 12:53E.
Ma oleks ka sellistest üritustest huvitatud.

Tsiteeri

Saame kokku? 31.08.13 10:33Kaido Pajumaa
Jah, kevadel alustasime meelerahuõhtutega, millel oligi just selline otstarve - vaatasime vaimse suunitlusega filme, vahetasime kogemusi ja mõtisklesime, kuidas elust rohkem rõõmu tunda. Selliste üritustega on plaanis jätkata ka sel aastal. Lisainfo siis lähiajal Sisekosmose vahendusel. Et info kindlasti kohale jõuaks, võiksid olla meie listiga liitunud (nt esilehel tellides 10 tehnikat)

Kaido

Tsiteeri

Saame kokku? 28.04.14 13:54E.
Me võiks ise selle grupi teha. Ma võiksin hakata seda juhtima, kui oleks soovijaid (aga teised võivad ka juhtida, kui tahavad). Mis te sellest arvate? Ma olen otsinud neid gruppe, aga need on vist nii salajased, et neid on raske leida.

Tsiteeri

Saame kokku? 09.12.15 11:25Sirje
Läbi sisekosmose on tore avastada ennast, soovin liituda samasuguste mõtetega inimestega, et õppida ennast nägema läbi teiste silmade ja tegude.

Tsiteeri

Tagasi Vasta teemale
1-5