Eneseareng »

Kui me küsime: Kes ma olen?
[17. jaanuar 2010 | Kirjutas: Kaido | 12514 korda loetud | kokku kommentaare: 10]

Ma olen rahu. Ma olen rahulik. Ma olen rahulik nagu vesi.

Ma olen tark. Ma olen täis seda tarkust, mida sa minuga jagad ja mulle õppimiseks annad.

Ma olen julge. Ma olen just nii julge kui julge ma olen. Rohkemaks ei ole mul julgust.

Ma olen täis armastust. Minus on nii palju armastust kui minusse mahub. Rohkem ei mahu, sest liiga palju on veel hirme, himusid, kurjust, kadedust, pettumust ja trotsi.

Ma olen vaba. Ma olen nii vaba kui vaba ma end oma meeleköidikutes olla luban. Enamaks ei ole mul ruumi.

Aga aitäh isegi selle vähese eest ...

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
17. jaanuar 21:55 Veikko kirjutas:
Tere.
Mind huvitab üks väga kummaline küsimus.
Nimelt lotomiljon.... kohta.
Kes väidavad et nad ei tea sellest midagi ja see on täielik üllatus jne.
Et kui inime ei mõtle jne siis kuidas see juhtub?
Aitäh kõigi eelnevate e-kirjade ja info eest.
18. jaanuar 10:04 Preili Smilla kirjutas:
Just sellised mõtted annavad jõudu, kui on midagi rasket läbi elatud.
18. jaanuar 10:12 Kaido kirjutas:
Veikko!

Meie maailm on liiga imeline selleks, et nii täpselt prognoosida, et võidan miljoni. Kui me oleme head inimesed ja teeme õigeid tegusid, siis lotomiljon võib olla üks viis, kuidas meid selle eest kiita. Aga panuste panemine sellele, et mõtlen ja teenin miljoni ... isiklikult usun, et see on energia raiskamine.
18. jaanuar 12:35 Veikko kirjutas:
Tere Kaido.
Ma ei saanud praegu küll täpset vastust sellele,või ongi see preemia millegi eest?
Ja kui inime seab oma 101 unistust või saavutust mis ta soovib 2010a saavutada ja üks nendest on saada tõestus sellele millese ta usub võita näiteks vikingloto peavõit ta teeb selleks kõik võimaliku omaltpoolt.siis on see raiskamine?
Lihtsalt küsin.:)
Ja teine teema unenäod: mis see on kui inime näeb unes seda mis tegelikult juhtubki,kuigi on väidetud et pole mineviku ega tuleviku,on ainult siin ja praegu?
Tänan kõige eest ja minu lugupidamine.
18. jaanuar 12:38 Kaido kirjutas:
Veikko!

Minu mõte oli selles, et kui sa soovid omada miljonit, siis loterii peale panuseid panna ei ole tõenäoliselt kõige otstarbekam viis, sest see on paljuski sarnane sellele, mida paljud Saladuse filmist on ideid saanud, et lihtsalt istud ja visualiseerid ning raha tuleb. Ei ta tule kahjuks ... peab tegutsema ja tegema reaalseid asju, et raha saaks su juurde tulla.

Sa ju näed und praegu, sa ei näe ju und minevikus või tulevikus. See, mida sa unes näed, on ju virtuaalne. Sa magad praegu, sa näed und praegu ja sa ärkad üles praegu. Kõik on praegu
18. jaanuar 15:07 Martha-Maria kirjutas:
Aga kui Minu mõtetel on nii tugev jõud ja ma ostan iganädal mitmesaja krooni või isegi 1000.- eest pileteid ja tunnen ennast juba lotomiljonärina siis on ju täiesti võimalik,et võidan nt vikingloto peavõidu.See on ju reaalne tegutsemine,kui ma ostan pileteid erinevatest kohtadest,näen ju selleks vaeva kui ostan erinevatest linnaotsadest pileteid,ise siiralt uskudes sellesse.SIIN POLE MIDAGI VÕIMATUT.Nii arvan Mina.Öeldakse ju,et kõigepealt peab endast andma ning siis annab universum sulle soovitu...See on ju piirangute seadmine endale,kui Sa üled,et:" Aga panuste panemine sellele, et mõtlen ja teenin miljoni … isiklikult usun, et see on energia raiskamine."Et kui ma unistan saada lotomiljonäriks siis see on aja raiskamine,isegi kui ostan meeletu summade eest raha?
18. jaanuar 15:13 Martha-Maria kirjutas:
Vabandust! Viimases lauses sõna "raha" asemel mõtlesin "pileteid"
18. jaanuar 17:50 Veikko kirjutas:
Tere Kaido.
Uni mida ma nägin praegu, ilmub mulle reaalsena 2-3 päevapärast,võibolla isegi 3 kuu pärast ja see tuleb meelde siis kui ma olen reaalselt ärkvel,et see oli juba kunagi. Seega saan mina aru et see on ju minevikus?
18. jaanuar 21:24 Kaido kirjutas:
Veikko!

Kui sa praegu meenutad seda unenägu, oled sa ju olevikus - sa kasutad praegu oma mälu. Kui sa und nägid, magasid sa ju olevikus - sa kasutasid oma alateadlike protsesse praegu. Kui keegi oleks sind üles äratanud sel hetkel, kui sa und nägid, oleksid sa ikkagi olnud olevikus. Kui sa "lähed" minevikku või tulevikku, kasutad sa selleks kas oma mälu või ettekujutlust, mis on mõlemad mentaalsed protsessid. Aga kas kasutad nii oma mälu kui ettekujutlusvõimet ju praegu. Sa ei saa minna minevikku või tulevikku ja seal meenutada praegust hetke.
18. jaanuar 21:38 Kaido kirjutas:
Martha-Maria!

Ma tõesti ei tea, kas see on võimalik või mitte. Aga sa saad selle kindlasti teada, kui järele proovid.

PPS. Siiski tuli praegu meelde üks lugu ühest naisest, kes täiesti imelisel kombel võitis oma elu jooksul kõik loteerid, millel ta osales. Seega ehk on see siiski võimalik (nagu öeldakse, et miski pole võimatu meie maailmas). Kellel huvi lähemalt, võib uurida siit: http://www.thewinningsage.com/
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):