Eesmärkide saavutamine »

7 Saladuse tehnikat: Alateadvuse teadlik kasutamine
[09. märts 2011 | Kirjutas: Kaido | 25784 korda loetud | kokku kommentaare: 0]

Põhjus, miks enamik inimestest oma igapäevase eluga rahul ei ole, seisneb teadmatuses. Meil kõikidel on kasutada tohutu jõud, mida me ei teadvusta - see on meie ALATEADVUS. Alateadvust on kasutatud läbi aegade ning see on teinud vaestest jõukad, märkamatutest kuulsused ning töölistest ärimehed. Ning see on olemas ka sinul ja minul. Me lihtsalt peame seda teadvustama.

Tuntud edukate inimeste elulugude uurija Napoleon Hill analüüsis 20 aasta vältel umbes 500 väga edukat inimest Ameerikas ning otsis sarnasusi nende käitumises edu saavutamisel. Ka eesti keeles on ilmunud Napoleon Hilli raamat „Mõtlemist muutes rikkaks". Kuigi see raamat on kirjutatud esmakordselt juba 1937. aastal, käsitleb see aegumatuid tarkuseteri edu saavutamisel ning see on olnud paljude tänaste isikliku arengu treenerite lemmikraamatuid läbi aegade. Napoleon Hill jõudis oma uuringutes järeldusele, et edu on saavutatav, kui inimesed järgivad väga kindlaid reegleid oma teadvuse kasutamisel alateadvuse programmeerimiseks ning tööd tehakse harmoonias kõrgeima alateadliku väega.

Alateadlik vägi on meile kättesaadav alati
Kuigi me ei teadvusta seda endale, on meie isiklik alateadlik vägi meile saadaval igal hetkel, kui me otsustame seda kasutada. See on olnud saadaval kõikidele vägevatele meestele ning naistele minevikus, on meile praegu ning on saadaval ka tulevikus.

Selle väe kasutamiseks on ainult üks piirang: me saame seda kasutada ainult olevikus. Meie sisemine jõud on saadaval praegu. Kõik suured leiutised, avastused ning saavutused on ilmnenud hetkega ning ootamatult. Ükski tuntud leiutis ei ole välja mõeldud selle sõna otseses tähenduses. Ei ole juhtunud, et teadlane arutleb mingi probleemi üle ning siis jõuab loogilise arutelu tulemusena mingi senitundmatu lahenduseni.

Nagu oleme näinud ka Hollywoodi filmides, kus teadlased „ärkavad" kodus või jalutades ootamatult, seisatavad ning siis tormavad tagasi laborisse. Nad taipasid! See oli see hetk, mil nad olid lõdvestunud ja rahulikud ning nad said ühenduse kõrgeima väega - oma alateadvusega. Alateadvus andis teadlastele vastuse, mitte nende loogiline teadlik ja teaduslik arutluskäik.

Samasugused juhtumid on olnud ka päriselus. Näiteks Thomas Edison, Mozart ning Bill Gates on vaid mõned näited inimestest, kes on saavutanud kontakti alateadvusega, taibanud ning loonud selle sõna otsesemas tähenduses.

Alateadvus annab meile kõik vastused
Meie alateadvus on nii võimas, et see lahendab absoluutselt igasuguse olukorra meie elus. Kas oled kunagi tundnud selgusehetki, mil sind tabab inspiratsioonihoog või kuulanud muusikapala või näinud lummavat päikeseloojangut, mil sinu jaoks aeg peatub ning sa lihtsalt oled ning naudid seda hetke? See on see aeg, mil sa oled ühenduses oma alateadliku väega - oma tegeliku sisemise väega. Sel hetkel oled sa vaba emotsioonidest, hirmudest ning ootustest. Sa oled sina ise. See on hetk, mis loob.

Sellistel hetkedel oleme me loovad olendid. Me oleme ühenduses alateadvusega ning saame kasutada informatsiooni meie teadvusest ning ka informatsiooni, mis asub väljaspool meid. Uskumatu, kas pole?

Kas oled kuulnud ütlemist: „Ma alateadlikult tajusin seda". Või on olnud sinu elus juhtumeid, kus sa mõtled kellegi peale ning hetke pärast see inimene helistabki. On ka mitmeid juhtumeid, kui teadlased avastavad erinevates planeedi otstes samu asju praktiliselt üheaegselt ilma, et oleksid isegi teadnud, et nad uurivad sama probleemi.

Samuti on katsed loomadega tõestanud, et juhul, kui loomad eraldada kahte gruppi, panna grupid siis erinevatesse puuridesse ning mõne aja möödudes ühele grupile näidata, kuidas puurist ise välja pääseb, siis hämmastava kiirusega on ka teine grupp kuidagi selle nipi "ise" avastanud. Seda on testitud väga palju kordi ja see toimub alati nii.

Teadlased on hämmingus ka katsete üle, kus aatomisisesed elementaarosakesed on eraldatud ning üks elementaarosake reageerib teise elementaarosakese keskkonna muutusele, vaatamata sellele, et tema enda keskkond ei ole muutunud. Selliseid näiteid on tegelikult palju ning see kõik kinnitab, et me oleme alateadlikult seotud ühtse ning palju võimsama süsteemiga kui me arvata oskame.

Need on mõned üksikud näited alateadvuse tööst. Meie alateadvus on eesmärkidele orienteeritud ning pakub meile alati lahendusi. Meie ülesanne on pakutud ideed vastu võtta. Kuidas seda teha? Me peame olema inspireeritud millestki! Me peame tegelema millegagi, mis meid tõeliselt erutab ning käima tõmbab. See paneb meie energia liikuma ning alateadvuse tööle. Samal eesmärgil tehakse ka ajurünnakuid, kus grupp tekitab üksteises inspiratsiooni ning käivitatakse alateadlikud impulsid ideede genereerimisel. Üksi on see palju keerulisem.

Just seetõttu on vaja enesele paika panna eesmärgid, mis meid tõeliselt erutavad. „Ela oma unistust" öeldakse. See tähendab oma elu suure unistuse leidmist ning selle kallal tegutsema hakkamist. See tekitab meis inspiratsiooni, mis käivitab omakorda meie alateadvuse, mis hakkab meile pakkuma kümneid ideid, kuidas seda eesmärki saavutada. Alateadvus on väga tark. Aga sina pead talle ütlema, mida sa soovid. Kas sa tead, mis on edukate ja ebaedukate inimeste erinevus? Edukad inimesed teavad, mida nad soovivad ning keskenduvad sellele, samal ajal kui ebaedukad inimesed ei tea, mida soovivad ning seetõttu keskenduvad alati vaid sellele, mida nad ei soovi. Ning mis on tulemused? Sa saad seda, millele sa mõtled ...

Sinu 10 astmeline tee edule
Lõpetuseks esitan sulle 10 astmelise väga lihtsa plaani oma alateadvuse kasutamiseks
1. Tea täpselt, mida sa ei soovi ja mida sa soovid elus saavutada;
2. Kirjelda soovitud olukord, milleni sa tahad jõuda, võimalikult täpselt;
3. Kanna unistust kaasas, loe ja mõtiskle sellest võimalikult tihti;
4. Koosta nimekiri 101 tegevusest ja ideest EESMÄRGI saavutamiseks;
5. Määra 101 tegevuse hulgast 10 kõige tähtsamat tegevust;
6. Iga päev tee midagi ära seoses 10 tähtsaima tegevusega;
7. Visualiseeri iga päev 15 minutit olukorda, kus sa oled eesmärgi juba saavutanud;
8. Lisa emotsioon - püüa tajuda seda õnnetunnet, mis sul kaasneb eesmärgi saavutamisega;
9. Saavuta enesekindlus - ole kindel, et eesmärgi täitumine on sinu poole teel;
10. Usalda oma eesmärk alateadlikele jõududele.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Kuidas alateadvust eesmärkide saavutamisele programmeerida?

  Omanda nipid alateadlike uskumuste muutmiseks, et need tooksid edu.

Mis kasu sa kursusest saad?
1) Sa saad teada süvendatult, kuidas alateadvus meid eduni/ebaeduni viib;
2) Sa õpid lihtsad tehnikad, kuidas alateadvust edule programmeerida
;
3) Sa mõistad, miks me mõtleme nii palju negatiivseid mõtteid
;
4) Sa saad ligipääsu isiklikule elektroonilisele eSoovitahvlile;
5) Sa leiad samm-sammulise juhendi, kuidas eesmärke seada ning saavutada.

                                                          Vaata lähemalt

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):