Eesmärkide saavutamine »

Mis juhtus EduTeadvuse seminaril?
[11. juuli 2010 | Kirjutas: Kaido | 18743 korda loetud | kokku kommentaare: 8]

Ma saan päris tihti inimestelt kirjasid teemal, kuidas alustada enesearenguga ning kas sellel kõigel ikka mõtet on, ja muidugi ka seda, et kuidas ikka on võimalik, et meie mõtlemine mõjutab meie elu. Umbes poolteist aastat tagasi kirjutasin ma kõikidele huvilistele pika ja põhjaliku kirja sellest, kuidas see kõik ikka võimalik on ja millest võiks alustada. Eelmise aasta sügisel jõudsin ma arusaamiseni, et juhul, kui ma soovin ka millegi muuga oma elus tegelda kui ainult neid kolme lehekülje pikkuseid kirjasid kirjutada, pean ma kuidagi kogu selle info koondama ja jagama inimestele. Niimoodi sündis EduTeadvuse e-kursus (vaata siin). Umbes kolm kuud hiljem küsiti minult ikka, et kuidas see kõik võimalik on ja kuidas alustada. Inimesed lihtsalt ei uskunud, et ma olen tõepoolest sellesse kursusesse koondanud kogu materjali, mis teeb puust ning punaseks igale ühele, kuidas see võimalik on ning kuidas alustada. Nad arvasid (tegelikult arvavad seda väga paljud ka praegu, kuigi kursusega on juba liitunud 268 inimest), et see kursus on suur trikk ning raha välja petmise viis.

Kuna ma sain jätkuvalt küsimusi ning isegi telefonikõnesid, otsustasin ma läbi viia EduTeadvuse seminari. Selle tegasiside on olnud väga super (vaata siin ja samuti videot allpool).

Ning ka täna saan ma skeptilisi kirjasid inimestelt, kes kahtlevad, kas ikka tasub osaleda seminaril ning kas nad saavad sealt midagi uut. 99% juhul julgen ma kinnitada, et jah, nad saavad sealt väga palju uut. Et natukene asja veel piltlikustada, koostasin ma 20 minutilise video EduTeadvuse seminarist, mis toimus aprillis 2010. See on 20 minutiline väljavõte kogu päeva kestvast seminarist, mis on otsast lõpuni täis informatsiooni, mis tõestab, kinnitab ning suunab meid teele, mida käies ei ole lihtsalt võimalik, et meie elu ei muutuks. See on 100% kindel.

MIS JUHTUS EDUTEADVUSE SEMINARIL APRILLIS

 

MIDA ÜTLESID OSALEJAD PEALE SEMINARI

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Osale EduTeadvuse seminaril Tallinnas / Tartus / Pärnus ja muuda ka enda elu: EDUTEADVUS

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
12. juuli 08:08 Jaan Pukk kirjutas:
Igati huvitav ja väga inspireeriv.Kes sellele teele
(enesemuutmine)juba astunud see naljalt ei loobu kui on saanud sellise impulsi.Vähemalt enda kohta võin seda küll
kinnitada.
12. juuli 09:14 Ülle kirjutas:
Minu ellu tuli sisekosmos.ee js see video väga õigel ajal.Olen pikalt hoogu võtnud, aga tundub, et õige aeg on käes iseendaga hakata tõsisemalt tegelema.Aitäh!
12. juuli 17:42 Annely kirjutas:
Alati on inimesi kes ei usu. Nemad ei usugi.Kes usuvad endasse, saavutavad alati rohkem.Nii see jääb ja nii see on alati.
13. juuli 11:24 Riina kirjutas:
Tuleb teha tööd iseenda mõtetega pidevalt, et head tulemust saada ning mitte alla anda. Nii on võimalik ka ise rohkem saavutada ja iseendaga rahu sõlmida.Aitäh video eest, mis oli just vajalik minule sel hetkel.
14. juuli 22:41 egle kirjutas:
hea oli vaadata seda videot:)
18. juuli 17:43 Assar kirjutas:
Selleks neuron ühendused tugevamaks saaksid, öeldaksegi ju, et kordamine on tarkuste ema!
Et meie teadvusse mahub infot palju vähem on ka loogiline, sest alateadvus sisaldab ju kogu universumi infot! Raamatu lugemine polegi midagi muud, kui alateadvusest info teadvusse toomine ja seepärast ei peakski lugema koolitus infot päevas rohkem, kui 15-20 minutit, aga lugemisel olge kohal! See ongi kogus, mille keskmise inimese teadvus suudab ööpäevas teadvustada! Mõni kirjanik, nagu näiteks Napoleon Hill on mulle nagu põnevusraamatu kirjutaja ning 4 a tagasi tema "Mõtlemist muutes rikkaks" lugemisel ei saanudki pidama ja kui see läbi, alustasin uuesti. Nüüd aga 15-20 min. päevas ja märkmeid tehes. Suures osas tunduski, nagu ma polekski teda enne lugenud? S.t teadvus polnud suutnud vastu võtta kogu infot ja kui neuronühendused kerged tekkisidki, siis enamus neist olit liiga nõrgad ja katkesid taas vanade uskumuste, neuronühenduste tõttu.
Ja jõudsimegi taas: "Kordamine on tarkuste ema!", juurde!
Lõpetuseks, et tark ei torma! Kõik Teie unistused jõuavad teieni õigel ajal ja õigel moel, kui te neid ei unusta ning nende suunal tegutsete!
20. juuli 14:05 Egle kirjutas:
Mulle meeldis vaadata :)
20. juuli 23:13 Koidula kirjutas:
Vaatasin täna veelkord videot ja siin mu soojad sõnad südamest!
Oled HEA VALGUSTAJA ja OSAV SORAV JUTUSTAJA :)
Mulle sai palju loetu ja laialiolev mõttemüra selgema
suuna.Tänan sind Kaido,et jagad teadmisi,mis on küll siin -seal loetud tarkused mul omal olnud,aga kuna teadlik osa on justkui komistus kivi edasijõudmisel,ma ei ole alatedvusest suutnud seda uba nii kenasti leida,kuidas sul on see lahti selgitatud:):):)
.Jaaa:``Kordamine on tarkuse ema!``
Oluline on distsipliin ja järjepidevus...
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):