Eesmärkide saavutamine »

Kuidas loob Vihmameister
[30. november 2009 | Kirjutas: Kaido | 10525 korda loetud | kokku kommentaare: 1]

Kas pole romantiline on mõelda, et me oleme oma maailma loojad? Innustust selleks annavad need umbes 20 erinevat raamatut, mida meie raamatupoed hetkel sel teemal pakuvad. Raamatupoodide riiulid sõna otseses mõttes upuvad hetkel kirjandusest, mis ütlevad: "Jah, see on võimalik! Mõtle positiivselt ning kõik need asjad juhtuvad".

Aga kui nüüd hetkeks enda vastu täiesti aus olla. Kui palju on sinu elus viimase poole aastaga juhtunud konkreetselt midagi sellist, millele sa oled mõelnud ning keskendunud? Kui sa teeksid hetkel väikese vahekokkuvõtte, kas siis võidaks kaootilisus sinu elus või süsteemipärane edasiliikumine just nende asjade suunas, millele sa oled teadlikult keskendunud? Ma ei tea seda vastust, aga sina tead seda kindlasti. Kahtlemata kirjutavad külgetõmbeseaduse raamatud õiget juttu väites "Me loome ise oma maailma" ning "Mõtle positiivselt ja sinu elu muutub positiivseks", aga kahjuks annavad need selle mudeli meile nii lihtsustatud ja "igaühe jaoks söödaval" kujul, et selle ellurakendamine on praktiliselt võimatu.

Kas külgetõmbeseadus on olemas?
Asi ei ole mõtlemises, asi on olemises. Olemine on alati enne mõtlemist. Kõik need raamatud suunavad meid oma eesmärke kirja panema, nendele tähtaegasid lisama ja siis ennast vabaks laskma. Mida see õige tähendab?! Ma ei tahaks uskuda, et kirjanikud ei tea, millest nad räägivad, aga igal juhul ei ole nad pingutanud, et seda informatsiooni inimestele edasi anda viisil, mis võimaldaks hakata seda oma igapäevaelus ka rakendama. Me loeme nende raamatuid, saame esmase "laksu" sellest kätte, sest meie hinge poeb lootus, et võib-olla ongi see võimalik, kuid see lootusekiir haihtub üsna kiiresti, kui me nädalate ja tublimad isegi kuude vältel ei näe mingeid tulemusi. Ma saan kirju inimestelt, kes ütlevad, et nad ju mõtlevad positiivselt, aga mitte midagi ei juhtu, pigem liiguvad asjad isegi halvemuse suunas.

Milles on probleem? Kes oskaks sellele vastata? Ning kas vastused on üldse olemas?

Me elame materiaalses ja pragmaatilises maailmas. Ning me vajame oma usu tekkimiseks käega katsutavaid tõendeid selle kohta, et just niimoodi need asjad toimivad. Kuigi inimesed jagunevad laias laastus kahte gruppi, kellest ühed on humanitaarsemad ning võtavad info vastu ka ilma sügavamate selgitusteta, ja teised praktilisemad, kes vajavad rohkem tõestust, on igapäevaseks info ellu rakendamiseks siiski vaja konkreetseid samme, sõltumata, kuidas me seda infot vastu võtame.

Et mõista külgetõmbeseadust, on vaja mõista, et külgetõmbeseadust ei ole olemas. Vau!!!

Kust ja kuidas me saaksime midagi endale külge tõmmata niimoodi? Kas need raamatute kirjutajad ja kirjastajad tõesti usuvad ise, et me olemegi magnetid, mis tõmbavad endale külge kaaslasi, autosid ning raha nagu magnet tõmbab enda külge kirjaklambreid? On see ikka võimalik? Jah, see on väga hea ja lihtne viis inimestele anda infot edasi selle Universumi ime kohta, aga praktikasse on seda täiesti võimatu rakendada. Ehk siis nendele inimestele, kes soovivad saada inspiratsiooni ning jõudu nendest raamatutest, on see väga kasulik, kuid nendele inimestele, kes soovivad ka reaalselt mingeid muutusi oma elus läbi viia, on need raamatud suhteliselt kasutud.

Universumi Suur Seadus
Siiski on olemas üks huvitav seadus - see on "olemise seadus".

Selle seaduse kohaselt on kõik asjad meie Universumis olemas temale omasel kujul temale omase energeetilise struktuuri ning sagedusega. See fakt on tõestatud nii teaduslikult ehk spetsialistide poolt meie välismaailmas, kui ka joogide poolt, kes tegelevad sisekaemusega ehk nad on tippspetsialistid meie sisemaailma uurimises.

Ning just see kõikidele asjadele omane energeetiline väärtus määrab, mida me oma elus kogeme (mitte ei tõmba kuskilt midagi oma ellu). Meie ülesanne on omistada endale selline sisemine sagedus, mis resoneerub just nende sündmustega, mida me soovime oma elus kogeda. Kui me seda tehnikat kasutame, siis võime me külgetõmbeseaduse korraks kõrvale jätta, sest külgetõmbeseadus allub samuti sellele suurele Energia seadusele.

Kuidas muuta oma elu?
Ma olen kuulnud paljusid inimesi ütlevat, et ma pingutan palju, ma mõtlen ja soovin ning taotlen, kuid tulemusi ikka ei ole. Jah, ei saagi olla, sest oma sisemise sageduse muutmine on täiesti pingutusevaba tegevus ning see toimub läbi lõdvestuse, mitte läbi pingutuse.

Kunagi ma lugesin ühte raamatut, kus kirjutati Vihmameistrist, kes kutsuti ühte külla, et põud lõppeks. Enne seda Vihmameistrit oli külas käinud 5 erinevat nõida ja maagi, kes kõik lubasid vihma esile kutsuda. Küll nad võimlesid ja nõidusid, tegid erinevaid grimasse, tantsisid ja lõid trumm, aga tulemust ei olnud. Kogu küla oli jahmunud, et kuidas vihm ikka sellise suure pingutuse peale välja ei ilmunud.

Viimases hädas kutsuti külla Vihmameister, kes elas sügavas metsas ning kelle saavutustest ei olnud keegi kunagi midagi kuulnud. Ka sel korral käitus mees väga tagasihoidlikult ning liikus küla poole ilma liigse tähelepanuta. Kogu küla ootas suure huviga, mis vägitükke see meister tegema hakkab. Aga Vihmameister ei hakanudki tegema vägitükke. Ta istus hoopis vaikselt pimedasse telki ning laskus sügavasse meditatsiooni. Järgnevatel päevadel käisid üksikud külaelanikud piilumas, kas Meistriga on kõik ikka korras ning mida ta seal niimoodi vaikselt teeb. Kuid kõik, mida elanikud nägid, oli täielikus rahus mediteeriv Vihmameister, kelle olek ja näoilme peegeldasid ainult üht - "ÜKSOLEMINE".

Kolmandal päeval hakkas külas vihma sadama. Vihmameister väljus telgist, tänas külaelanikke, tegi kummarduse päikese poole ning seadis end minekule. Enne lahkumist jõudis vaid üks külaelanik temalt möödaminnes küsida: "Kuidas Te seda tegite?"

"Ma ei teinud midagi", vastas Vihmameister, "ma olin Vihm", ja liikus vaikses rahus edasi …

Artikkel meeldis? Soovi korral leiad siit lisalugemist ja vaatamist

Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Raamat
E-Kursus
16. november 21:00 Mati kirjutas:
Kuidas siis resoneerida end kõikide soovidega??
Lisa oma kommentaar:
Sinu nimi:
Endise Eesti presidendi perenimi (kaslane):